Звіт директора гімназії за 2025-2026н.р.
Дорогі колеги! Ми перегортаємо ще одну сторінку історії нашої гімназії та підбиваємо підсумки 2025-2026 навчального року. Він був насиченим подіями, досягненнями, викликами та перемогами. Наші учні гідно представляли школу на спортивних змаганнях, творчих заходах. Кожен успіх став результатом наполегливої праці дітей, професійної майстерності педагогів та підтримки батьків. Щиро дякую всім, хто протягом року працював задля розвитку нашої шкільної родини. Разом ми створювали безпечне, дружнє та сучасне освітнє середовище, у якому кожна дитина могла розкрити свої здібності та таланти. Вітаю наших випускників із важливим етапом у житті. Нехай знання, отримані в школі, стануть надійним фундаментом для майбутніх звершень. Бажаю всім мирного неба, міцного здоров'я, гарного літнього відпочинку, яскравих вражень та нових сил для подальших досягнень. До нових зустрічей у новому навчальному році!З повагою директор гімназії Надія ТВОРКОВСЬКА12:13 09.06.2026








